A-klasa » Bielsko Biała | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższy mecz juniorów:
1 kolejka III liga - (gr. I)
30.8.2015 r.
Godzina 12:00 (niedziela)
LKS Czaniec - KS Bestwinka
Najbliższy mecz trampkarzy:
1 kolejka IV liga - (gr. I)
30.8.2015 r.
Godzina 10:00 (niedziela)
LKS Czaniec - KS Bestwinka
dzisiaj: 173, wczoraj: 74
ogółem: 1 986 609
statystyki szczegółowe
Klasa B 2002/2003, grupa: Bielsko-Biała | |||||||||||||||||||||
RAZEM | DOM | WYJAZD | MECZE BEZPOŚREDNIE | ||||||||||||||||||
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | Z. | R. | P. | Bramki | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | LKS II Czaniec | 22 | 52 | 16 | 4 | 2 | 81-26 | 8 | 2 | 1 | 45-10 | 8 | 2 | 1 | 36-16 | ||||||
2. | Invest Godziszka | 22 | 50 | 16 | 2 | 4 | 58-21 | 10 | 0 | 1 | 34-9 | 6 | 2 | 3 | 24-12 | ||||||
3. | Żar Międzybrodzie Bialskie | 22 | 48 | 15 | 3 | 4 | 76-22 | 10 | 0 | 1 | 51-8 | 5 | 3 | 3 | 25-14 | ||||||
4. | KS Bestwinka | 22 | 47 | 14 | 5 | 3 | 67-17 | 6 | 4 | 1 | 40-10 | 8 | 1 | 2 | 27-7 | ||||||
5. | Spójnia Landek | 22 | 42 | 12 | 6 | 4 | 83-37 | 7 | 3 | 1 | 48-17 | 5 | 3 | 3 | 35-20 | ||||||
6. | Pasjonat II Dankowice | 22 | 36 | 11 | 3 | 8 | 59-47 | 6 | 1 | 4 | 32-18 | 5 | 2 | 4 | 27-29 | ||||||
7. | Centrum Ligota | 22 | 28 | 8 | 4 | 10 | 40-60 | 5 | 2 | 4 | 30-25 | 3 | 2 | 6 | 10-35 | ||||||
8. | KS Międzyrzecze | 22 | 27 | 8 | 3 | 11 | 43-58 | 2 | 2 | 7 | 17-35 | 6 | 1 | 4 | 26-23 | ||||||
9. | Czarni Jaworze | 22 | 15 | 4 | 3 | 15 | 23-71 | 3 | 2 | 6 | 10-23 | 1 | 1 | 9 | 13-48 | ||||||
10. | Zapora II Wapienica (Bielsko-Biała) | 22 | 14 | 4 | 2 | 16 | 33-71 | 1 | 1 | 9 | 14-38 | 3 | 1 | 7 | 19-33 | ||||||
11. | Groń II Bujaków | 22 | 10 | 3 | 1 | 18 | 25-96 | 1 | 1 | 9 | 10-36 | 2 | 0 | 9 | 15-60 | ||||||
12. | GLKS II Wilkowice | 22 | 8 | 2 | 2 | 18 | 26-88 | 1 | 1 | 9 | 15-39 | 1 | 1 | 9 | 11-49 | ||||||
Samarytanin Bielsko-Biała wycofał się w przerwie zimowej, a jego piłkarzy i wyniki przejął nowozałożony klub - Czarni Jaworze. Jesienią Samarytanin rozgrywał wszystkie mecze na wyjazdach, wiosną Czarni grali tylko u siebie. |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | ||
1 | LKS II Czaniec |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 | Invest Godziszka |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 | Żar Międzybrodzie Bialskie |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 | KS Bestwinka |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 | Spójnia Landek |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 | Pasjonat II Dankowice |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 | Centrum Ligota |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 | KS Międzyrzecze |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 | Czarni Jaworze |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 | Zapora II Wapienica (Bielsko-Biała) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 | Groń II Bujaków |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 | GLKS II Wilkowice |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kolejka 1 - 1 września |
LKS II Czaniec | 5-0 | Pasjonat II Dankowice | |
KS Międzyrzecze | 1-1 | GLKS II Wilkowice | |
Żar Międzybrodzie Bialskie | 2-0 | Czarni Jaworze | |
Invest Godziszka | 4-0 | Zapora II Wapienica (Bielsko-Biała) | 31 sierpnia |
KS Bestwinka | 2-0 | Spójnia Landek | |
Centrum Ligota | 5-1 | Groń II Bujaków |
Kolejka 2 - 8 września |
Pasjonat II Dankowice | 2-2 | Spójnia Landek | |
Zapora II Wapienica (Bielsko-Biała) | 0-2 | KS Bestwinka | |
GLKS II Wilkowice | 2-2 | Żar Międzybrodzie Bialskie | |
LKS II Czaniec | 2-1 | KS Międzyrzecze | |
Centrum Ligota | 5-1 | Czarni Jaworze | |
Groń II Bujaków | 0-6 | Invest Godziszka |
Kolejka 3 - 15 września |
KS Międzyrzecze | 1-2 | Pasjonat II Dankowice | |
Żar Międzybrodzie Bialskie | 1-2 | LKS II Czaniec | |
Centrum Ligota | 3-2 | GLKS II Wilkowice | |
Invest Godziszka | 2-0 | Czarni Jaworze | 14 września |
Spójnia Landek | 3-0 | Zapora II Wapienica (Bielsko-Biała) | |
KS Bestwinka | 6-0 | Groń II Bujaków |
Kolejka 4 - 22 września |
Pasjonat II Dankowice | 2-1 | Zapora II Wapienica (Bielsko-Biała) | |
GLKS II Wilkowice | 1-3 | Invest Godziszka | |
LKS II Czaniec | 6-0 | Centrum Ligota | |
KS Międzyrzecze | 0-7 | Żar Międzybrodzie Bialskie | |
KS Bestwinka | 6-0 | Czarni Jaworze | |
Groń II Bujaków | 1-5 | Spójnia Landek |
Kolejka 5 - 29 września |
Żar Międzybrodzie Bialskie | 6-0 | Pasjonat II Dankowice | |
Centrum Ligota | 1-5 | KS Międzyrzecze | |
Invest Godziszka | 3-0 | LKS II Czaniec | 28 września |
KS Bestwinka | 5-0 | GLKS II Wilkowice | |
Spójnia Landek | 5-2 | Czarni Jaworze | |
Zapora II Wapienica (Bielsko-Biała) | 3-4 | Groń II Bujaków |
Kolejka 6 - 6 października |
GLKS II Wilkowice | 3-7 | Spójnia Landek | |
LKS II Czaniec | 0-0 | KS Bestwinka | |
KS Międzyrzecze | 0-6 | Invest Godziszka | |
Żar Międzybrodzie Bialskie | 5-0 | Centrum Ligota | |
Zapora II Wapienica (Bielsko-Biała) | 6-2 | Czarni Jaworze | |
Pasjonat II Dankowice | 8-2 | Groń II Bujaków |
Kolejka 7 - 13 października |
Centrum Ligota | 3-4 | Pasjonat II Dankowice | |
Invest Godziszka | 0-1 | Żar Międzybrodzie Bialskie | 12 października |
KS Bestwinka | 4-0 | KS Międzyrzecze | |
Spójnia Landek | 3-3 | LKS II Czaniec | |
Zapora II Wapienica (Bielsko-Biała) | 0-3 | GLKS II Wilkowice | |
(wo) | |||
na boisku 7-0 | |||
Groń II Bujaków | 2-2 | Czarni Jaworze |
Kolejka 8 - 20 października |
Pasjonat II Dankowice | 5-1 | Czarni Jaworze | |
LKS II Czaniec | 10-3 | Zapora II Wapienica (Bielsko-Biała) | 16 listopada |
KS Międzyrzecze | 1-7 | Spójnia Landek | |
Żar Międzybrodzie Bialskie | 2-0 | KS Bestwinka | |
Centrum Ligota | 2-1 | Invest Godziszka | |
GLKS II Wilkowice | 1-2 | Groń II Bujaków |
Kolejka 9 - 27 października |
Invest Godziszka | 3-2 | Pasjonat II Dankowice | 26 października |
KS Bestwinka | 9-0 | Centrum Ligota | |
Spójnia Landek | 3-1 | Żar Międzybrodzie Bialskie | |
Zapora II Wapienica (Bielsko-Biała) | 1-4 | KS Międzyrzecze | |
GLKS II Wilkowice | 2-4 | Czarni Jaworze | |
Groń II Bujaków | 0-4 | LKS II Czaniec |
Kolejka 10 - 3 listopada |
Pasjonat II Dankowice | 3-0 | GLKS II Wilkowice | |
(wo) | |||
LKS II Czaniec | 7-1 | Czarni Jaworze | |
Żar Międzybrodzie Bialskie | 4-1 | Zapora II Wapienica (Bielsko-Biała) | |
Centrum Ligota | 4-4 | Spójnia Landek | |
Invest Godziszka | 1-0 | KS Bestwinka | 2 listopada |
KS Międzyrzecze | 4-2 | Groń II Bujaków |
Kolejka 11 - 10 listopada |
KS Bestwinka | 4-4 | Pasjonat II Dankowice | |
Spójnia Landek | 1-1 | Invest Godziszka | |
GLKS II Wilkowice | 2-4 | LKS II Czaniec | |
Centrum Ligota | 4-0 | Zapora II Wapienica (Bielsko-Biała) | 24 listopada |
KS Międzyrzecze | 6-0 | Czarni Jaworze | |
Groń II Bujaków | 1-3 | Żar Międzybrodzie Bialskie |
Kolejka 12 - 6 kwietnia |
Pasjonat II Dankowice | 1-2 | LKS II Czaniec | |
GLKS II Wilkowice | 0-4 | KS Międzyrzecze | |
Czarni Jaworze | 3-2 | Żar Międzybrodzie Bialskie | |
Zapora II Wapienica (Bielsko-Biała) | 0-1 | Invest Godziszka | |
Spójnia Landek | 1-4 | KS Bestwinka | |
Groń II Bujaków | 0-2 | Centrum Ligota |
Kolejka 13 - 13 kwietnia |
Czarni Jaworze | 0-0 | Centrum Ligota | |
Spójnia Landek | 4-1 | Pasjonat II Dankowice | |
KS Bestwinka | 2-2 | Zapora II Wapienica (Bielsko-Biała) | |
Żar Międzybrodzie Bialskie | 10-0 | GLKS II Wilkowice | |
KS Międzyrzecze | 2-5 | LKS II Czaniec | |
Invest Godziszka | 5-0 | Groń II Bujaków | 12 kwietnia |
Kolejka 14 - 21 kwietnia |
Pasjonat II Dankowice | 1-2 | KS Międzyrzecze | |
LKS II Czaniec | 1-1 | Żar Międzybrodzie Bialskie | |
GLKS II Wilkowice | 1-2 | Centrum Ligota | |
Czarni Jaworze | 0-1 | Invest Godziszka | |
Zapora II Wapienica (Bielsko-Biała) | 1-1 | Spójnia Landek | |
Groń II Bujaków | 1-3 | KS Bestwinka |
Kolejka 15 - 27 kwietnia |
Czarni Jaworze | 0-3 | KS Bestwinka | |
(wo) | |||
nie odbył się; drużyna Czarnych nie stawiła się w Bestwince (za porozumieniem klubów mecz miał być rozegrany w Bestwince) | |||
Zapora II Wapienica (Bielsko-Biała) | 0-6 | Pasjonat II Dankowice | 9 maja |
Invest Godziszka | 4-3 | GLKS II Wilkowice | 26 kwietnia |
Centrum Ligota | 2-2 | LKS II Czaniec | |
Żar Międzybrodzie Bialskie | 5-1 | KS Międzyrzecze | |
Spójnia Landek | 8-1 | Groń II Bujaków |
Kolejka 16 - 4 maja |
Pasjonat II Dankowice | 3-2 | Żar Międzybrodzie Bialskie | |
KS Międzyrzecze | 1-1 | Centrum Ligota | |
LKS II Czaniec | 1-0 | Invest Godziszka | |
GLKS II Wilkowice | 0-8 | KS Bestwinka | |
Czarni Jaworze | 0-2 | Spójnia Landek | |
Groń II Bujaków | 0-3 | Zapora II Wapienica (Bielsko-Biała) | |
(wo) | |||
na boisku 3-0 |
Kolejka 17 - 11 maja |
Czarni Jaworze | 1-5 | Zapora II Wapienica (Bielsko-Biała) | |
Spójnia Landek | 15-1 | GLKS II Wilkowice | |
KS Bestwinka | 1-3 | LKS II Czaniec | |
Invest Godziszka | 6-1 | KS Międzyrzecze | 10 maja |
Centrum Ligota | 0-2 | Żar Międzybrodzie Bialskie | |
Groń II Bujaków | 2-6 | Pasjonat II Dankowice |
Kolejka 18 - 18 maja |
Pasjonat II Dankowice | 6-1 | Centrum Ligota | |
Żar Międzybrodzie Bialskie | 5-1 | Invest Godziszka | |
KS Międzyrzecze | 1-2 | KS Bestwinka | |
LKS II Czaniec | 0-3 | Spójnia Landek | |
(wo) | |||
w drużynie LKS wystąpili nieuprawnieni gracze - na boisku 4-0 | |||
GLKS II Wilkowice | 3-2 | Zapora II Wapienica (Bielsko-Biała) | |
Czarni Jaworze | 2-1 | Groń II Bujaków |
Kolejka 19 - 25 maja |
Czarni Jaworze | 1-1 | Pasjonat II Dankowice | |
Zapora II Wapienica (Bielsko-Biała) | 1-8 | LKS II Czaniec | |
Spójnia Landek | 2-2 | KS Międzyrzecze | |
KS Bestwinka | 0-0 | Żar Międzybrodzie Bialskie | |
Invest Godziszka | 3-0 | Centrum Ligota | 24 maja |
Groń II Bujaków | 3-0 | GLKS II Wilkowice | |
(wo) | |||
goście nie przyjechali na mecz |
Kolejka 20 - 1 czerwca |
Czarni Jaworze | 2-1 | GLKS II Wilkowice | |
Pasjonat II Dankowice | 1-3 | Invest Godziszka | |
Centrum Ligota | 1-3 | KS Bestwinka | |
Żar Międzybrodzie Bialskie | 3-2 | Spójnia Landek | |
KS Międzyrzecze | 0-2 | Zapora II Wapienica (Bielsko-Biała) | |
LKS II Czaniec | 10-1 | Groń II Bujaków |
Kolejka 21 - 8 czerwca |
GLKS II Wilkowice | 0-1 | Pasjonat II Dankowice | |
Czarni Jaworze | 0-3 | LKS II Czaniec | |
Zapora II Wapienica (Bielsko-Biała) | 1-4 | Żar Międzybrodzie Bialskie | |
Spójnia Landek | 3-1 | Centrum Ligota | |
KS Bestwinka | 1-1 | Invest Godziszka | |
Groń II Bujaków | 0-2 | KS Międzyrzecze |
Kolejka 22 - 15 czerwca |
Zapora II Wapienica (Bielsko-Biała) | 1-3 | Centrum Ligota | |
Czarni Jaworze | 1-4 | KS Międzyrzecze | |
Pasjonat II Dankowice | 0-2 | KS Bestwinka | |
Invest Godziszka | 3-2 | Spójnia Landek | |
LKS II Czaniec | 3-0 | GLKS II Wilkowice | |
(wo) | |||
nie odbył się - zespół z Wilkowic przyjechał w sześcioosobowym składzie | |||
Żar Międzybrodzie Bialskie | 8-1 | Groń II Bujaków |
LKS Mazańcowice | 0:4 | KS Bestwinka |
2015-08-22, 17:00:00 ul. Sportowa 1, 43-391 Mazańcowice |
||
relacja » |
Najbliższa kolejka 3 | |||||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 2 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|